Nowy wygląd kuchni jedną prostą zmianą. Naklejki na lodówkę

Contact An Agent

Marzysz o tym, by zmienić coś w swojej kuchni, jednak boisz się by zmiany nie były zbyt gwałtowne? Chciałbyś nadać wnętrzu nowoczesności i wyjątkowego charakteru? Jednym z ciekawszych rozwiązań mogą okazać się naklejki i maty magnetyczne na lodówki. 

Jak wiadomo lodówka to jeden z większych elementów kuchni. Wyobraź sobie jak zmieniłoby się Twoje wnętrze, gdyby ten element nabrał nowego wymiaru i koloru. W sieci można znaleźć wiele firm, które zajmują się produkcją i sprzedażą mat oraz naklejek. Jakie są ich cechy?

Maty magnetyczne to pierwsza z możliwości zmiany wystroju lodówki. Działa podobnie jak zwyczajny magnes lodówkowy, czyli wystarczy go przyczepić do lodówki, by trzymał się przez długi czas. Maty są wodoodporne oraz łatwe w czyszczeniu. W przeciwieństwie do naklejek, przy ich nakładaniu nie wystapią bąbelki powietrza.

Naklejki na lodówki drukowane są na wysokiej jakości folii. Podobnie jak mata magnetyczna, materiał z którego zrobiona jest naklejka, jest wodoodporna. Po jej zdjęciu nie zostają ślady, jednak nie nadaje się ona do ponownego przyklejenia.

Maty oraz lodówki, oprócz niecodziennego wyglądu są także ochroną dla lodówki. Zakrywają także wszelkiego niedoskonałości i rysy sprzętu AGD. Zarówno maty jak i naklejki można ciąć by nadać im jeszcze bardziej indywidualnego kształtu.

Często do wyboru mamy ogromną liczbę wzorów oraz kolorów naklejek i mat. Wiele firm oferuje również możliwość stworzenia naklejek i mat z własnych zdjęć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło zdjęć : http://oklejaj.pl

 

 

 

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Tynk bawełniany

Tynk bawełniany zwany tynkiem japońskim, mimo iz ma już ponad 300 lat, w Polsce nie jest dość znany. A powinien....

Zamknij