By rozgrzać sercem. Dosłownie

Contact An Agent

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Dla tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu na upominek dla drugiej połówki polecamy poduszkę rozgrzewającą w kształcie serca. Dzięki niej rozgrzejemy serce ukochanej. Dwukrotnie. Inną propozcyją będzie czerwona poduszka rozgrzewająca ramiona i szyję.

Poduszka Koozzzi HP 549012 to idealny prezent dla ukochanej/ukochanego. Miła w dotyku, wielka, czerwona poduszka rozgrzeje naszą drugą połówkę, gdy nas nie będzie w pobliżu. Produkt posiada 3 moce grzania, które można sterować niewielkim pilotem dołączonym do poduszki.
Urządzenie jest niezwykle bezpieczne bużytkowaniu. Po dłuższym czasie nieużywania podgrzewanie automatycznie się wyłączy.

Wymiary poduszki to 12 cm wysokości x 44,5 cm szerokości x 38,5 cm głębokości. Jej wielkość sprawia, że może grzać zarówno mniejsze, jak i większe obszary ciała.

Co ciekawe, poduszka wpływa również pozytywnie na zwalczanie reumatyzmu, zwyrodnień stawów oraz bólów mięśni. Dodatkowo, pobudza przepływ krwi. Jest to zatem nie tylko miły dla oka i ciała prezent, ale również dla zdrowia.

Rozgrzewająca poduszka będzie idealnym prezentem na walentynki. Z pewnością będzie służyć ukochanej/ukochanemu przez długie lata. Cena ok. 140zł.
prezent walentynki

Drugą rozgrzewającą poduszką, jest poduszka Soehnle 68012 Vario Active. Nie jest ona niestety w kształcie serca, jednak jest koloru czerwonego i ma takie samo działanie. Co jeszcze powinniśmy o niej wiedzieć?

Poduszka ta, podobnie jak poduszka Koozzzzi  HP 549012  posiada regulację temperatury. W jej przypadku s a 4 poziomy grzanai. W sytuacji nieużywania jej przez długi czas, urządzenie samo wyłącza się. Czyni ją to bezpieczną w korzystaniu.

Poduszka Soehnle 68012 Vario Active przeznaczona jest ze szczególnym uwzględnieniem dla ramion oraz szyi. Dzięki przepływającemu ciepłu pozwala na rozluźnienie się po ciężkim, stresującym dniu. Jej wymiary to 47 cm x 31 cm.

Poduszkę tą można prać w 40 °C . Jej cena wynosi ok. 175 zł.

prezent walentynki

Walentynki to idealny dzień, by rozgrzać serce drugiej połówki. Przychodząc z takim prezentem, z pewnością sprawimy, że ten dzień będzie niezapomniany. Pamiętajmy jednak, że najbardziej liczy się pamięć i obecność naszej osoby.

źródło: koozzzi.nl, ceneo.pl

Przeczytaj poprzedni wpis:
polyp
Niezwykła kolekcja lamp Roxy Russel

Wyjątkowość projektów designerskich jest widoczna nie tylko w przeznaczeniu i wyglądzie ale również w stosunku do środowiska.  Doskonałym odzwierciedleniem tych...

Zamknij