Efektowna nierówność pod sufitem

Contact An Agent

To nie prawda, że lepiej jest mieć równo pod sufitem. Dostępnych jest tak wiele ozdób sufitowych, że grzechem byłoby pozostawić nasz sufit niezagospodarowany. To przecież nasz domowy substytut nieba, na które często zerkamy tuż przed zaśnięciem.

 

Z sufitem jest jak z butami i paznokciami u ludzi – nie rzucają się w oczy, jednak to na ich podstawie można określić poziom schludności i gustu ich posiadacza. Jest to jeden z elementów, które są pomijane przy projektowaniu pomieszczeń. Cały efekt remontu może zostać zepsuty przez pominięcie dekoracji sufitu. Czas to zmienić!

Dlaczego, będąc we własnym lokum, nie możemy zachwycić się w czasie patrzenia w górę? Będąc na łące, gdy spojrzymy nad siebie, widzimy przecież błogi blask słońca czy księżyca. Całe szczęście, nowoczesne aranżacje domów, coraz częściej doceniają dekoracyjny potencjał sufitu. Owocem tego są piękne, kilkupoziomowe sufity, które w swoich zakamarkach chowają różne odcienie światła. Dodatkiem do tego są regulatory oświetlenia, pozwalające wybrać odpowiednią barwę i natężenie światła. To taki panel kontroli nad naszym domowym niebem – nie dość, że piękny, to jeszcze praktyczny. Rozproszone światło jest bardzo przyjazne dla ludzkiego oka.

Jeśli nie chcemy robić sufitowej rewolucji, możemy poprzestać na montażu gotowych ozdób. W branżowych sklepach jest wiele gotowych kasetonów i bogato zdobionych rozet. Ich montaż jest bardzo prosty, a efekt natychmiastowy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
ciepłe wnętrze
Jak sprawić, by wnętrze pomieszczenia było ciepłe i przytulne

Ciepłe i przytulne wnętrze osiągnięte za pomocą odpowiedniego urządzenia pomieszczeń to marzenie niejednego z nas. Szczególnie w okresie nadchodzących świąt....

Zamknij