Gdzie dzielić się swoimi pomysłami?

Gdzie dzielić się swoimi pomysłami?

Niektórzy wręcz urodzili się po to, żeby tworzyć ciekawe aranżacje, zaskakujące zestawienia i inne nietypowe rozwiązania, niekoniecznie kończąc specjalistyczne kursy, czy szkoły. Ich dzieła można podziwiać najczęściej w ich własnych wnętrzach i zwykle na tym się kończy.

A gdyby tak to upublicznić? Teraz, w dobie powszechnego dostępu do internetu nikt nie myśli o publikowaniu w magazynach wnętrzarskich. Teraz taki magazyn można stworzyć samodzielnie, za pośrednictwem kilku kliknięć. Przybliżmy więc kilka miejsc, w których można się chwalić swoimi rozwiązaniami.

Blogi. Niegdyś uważane były za pamiętniki typowo osobiste. Dziś są rodzajem serwisów, w których można prezentować zupełnie wszystko. Od specjalistycznej wiedzy, po umiejętności nabyte samodzielnie, metodą prób i błędów. Na blogach można również prezentować swoje pomysły na ciekawe aranżacje. Zwykle ich główną treścią są zdjęcia, tekst to tylko dopełnienie. Jeśli blog stanie się popularny możemy liczyć na stałych czytelników.

Serwisy poświęcone aranżacji wnętrz. To również świetne miejsce, aby dzielić się swoimi rozwiązaniami. Możemy sobie założyć konto i za jego pośrednictwem zamieszczać zdjęcia, komentować artykuły – zupełnie, jak na blogu i forum jednocześnie.

Posiadanie własnego miejsca w sieci, gdzie można prezentować swoje pomysły daje wiele satysfakcji, zwłaszcza, jeśli korzystają z nich inni.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
luksfery
Luksfery – hit czy kit?

Luksfery nadal przede wszystkim kojarzą nam się z przeszklonymi za ich pomocą ścianami starych klatek schodowych. Rzadko była możliwość, aby...

Zamknij