Niezwykłe dodatki do domu

Contact An Agent

Dom urządzany w wyjątkowym stylu z niecodziennymi akcentami zawsze cieszy się większym zainteresowaniem niż dom urządzony tylko „dobrze”. Dodatki często są przyczyną, dzięki którym czujemy się jak w miejscu wyjątkowym. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych propozycji, które z pewnością wprowadziłyby trochę świeżości do naszych pomieszczeń. 

Przystosowujący się wazon na kwiaty

Niezwykły wazon zaprojektowany przez Brandona Perhacsa cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Kompozycja produktu złożona jest z  podstawy i przyczepionych do niej czterech szklanych wazoników. Wazony działają za pomocą mechanizmu magnetycznemu. Dzięki temu ułożenie wazoników może być dowolne – można je ułożyć w skosie, odwrócić oraz odchylić. Chcąc umieścić w nich żywe kwiaty wystarczy dodać wody. Polecane jest również włożenie kolorowych kamyczków, które jeszcze bardziej urozmaicą całą kompozycję.

Cena wazonu to koszt rzędu ok. 100$

Zegar ścienny w formie domino

Zegar w kształcie kostek domino składa się z trzech części. Pierwsza kostka oznacza godzinę, druga kostka oznacza dziesiątkę minut, a trzecia zawiera jednostki minutowe. Przykładowo, gdy na pierwszej kostce znajdują się 3 kropki, na drugiej 2, a na trzeciej 8, będzie godzina 3:28. Zegar wygląda bardzo stylowo. Połączenie kolorów czerni i bieli zawsze wygląda niezwykle modnie, a zarazem nowocześnie. Istotną informacją dla niektórych może być to, że zegar nie jest jednością. Oznacza to możliwość umieszczenia poszczególnych części zegara na  dowolnej ścianie.

Wyjątkowe opisy na ścianę

Napisy na ścianę są kolejnym ciekawym pomysłem, którym można udekorować ściany mieszkania. Napisy wykonane z wysokiej jakości materiałów, atrakcyjnej kursywie i fascynujących zdaniach ozdobią wnętrze każdego pomieszczenia. Wybór napisów jest ogromny, zatem każdy z nas znalazłby jakiś dla siebie. Jedną z firm, która zajmuje się produkcja takich napisów jest DekoSign. W jej ofercie znajdziemy pozytywne, motywujące lub po prostu śmieszne napisy ozdobne.

dekosign

źródło: modernform.pl/

Przeczytaj poprzedni wpis:
Różne oblicza koca

Koc z mikrofibry, bawełny, polarowy, a może z akrylu? Zielony, czerwony, gładki, a może dla odmiany w kratę lub inne...

Zamknij