Oryginalne lustra łazienkowe

Contact An Agent

Mogą zmienić wygląd łazienek, mogą je też optycznie powiększyć, rozjaśnić lub nadać chłodnym wnętrzom wrażenia przytulności. Warto więc nieco pogłówkować, nim w sklepie z wyposażeniem domu, zakupimy pierwsze lepsze lustro łazienkowe. 

Oto nasze propozycje na nowoczesne, innowacyjne, a także zabawne lusterka. Po pierwsze – kształt ramy dostosujmy do planowanego albo już istniejącego wystroju łazienki. Jeśli wykonujemy meble na zamówienie, znajdźmy w okolicy dobrego szklarza, który wytnie ze szkła interesujący nas wzór. „Bąbelkowe meble” współgrają z okrągłymi zakończeniami lusterka. Fantazyjne trójkątne tafle dobrze się prezentują przy fikuśnych szafkach na ręczniki, a wszelki okręgi pasują do opływowej armatury i pękatych dodatków: mydelniczek, doniczek, koszyków na brudne urania oraz do nowoczesnych stojaków, przeznaczonych na środki do prania.

Z kolei, wszelki asymetrie świetnie sprawdzą się w przestronnych pomieszczeniach. Stąd pochylony prostokąt, prężący się nad naszą umywalką, z pewnością zaskoczy gości, korzystających z toalety, a nam – co rano – przypomni, że oryginalność jest w cenie. I że czasem warto sięgnąć po niekonwencjonalne rozwiązania, by uzyskać ciekawy efekt końcowy. Tu ważna uwaga techniczna – jeśli decydujemy się na nietuzinkowe lustra łazienkowe, dajmy im królować na ścianie. Niech ze szklanymi taflami nie konkurują inne dekoracje lub zbyt intensywne kolory kafli.

A to coś dla eleganckiej kobiety, lubiącej podziwiać swe lustrzane odbicie… Usteczka z lustereczka witają nas, wisząc przy umywalce. Co ciekawe – mają funkcję podświetlenia, więc gdy chcemy wykonać staranny makijaż, zapalamy małą żarówkę, ukrytą w lusterku i oto mamy rozżarzone usta – gotowe do służenia nam swą pomocą. Nic tylko sięgnąć po szminkę!

Coś dla zabawowego pana – lustro ma sumiastego wąsa, bródkę oraz monokl. Taki zestaw pasuje i do łazienki i do przedpokoju. Tylko nieco utrudnia obejrzenie naszego naturalnego odbicia w lustrze. Bo, jakbyśmy nie patrzyli, otrzymujemy – gratis – doklejone „owłosienie” twarzy, a także eleganckie okularki. Warto w tej sytuacji uśmiechnąć się – do własnej, nieco udekorowanej, podobizny… Wielu lustrzanych atrakcji Wszystkim życzymy!

Przeczytaj poprzedni wpis:
kapy łóżkowe
Dekoracyjne oraz użytkowe „kapy łóżkowe”

Pisaliśmy już, jak wielkie znaczenie ma zmiana narzuty na łóżko, na kanapę, na fotel. Dobór innego koloru,  odmiennej faktury sprawia,...

Zamknij