Porcelana stołowa firmy Maxwell & Williams

Contact An Agent

W poprzednim poście skupiłem się na ty, jak ważne jest aby odpowiednio zaaranżować stół, przy którym zasiada większa liczba osób oraz jak istotne jest wybranie dobrego kompletu porcelany.

Dziś chciałbym ułatwić ułatwić sprawę tym osobą, które zdecydowały się właśnie na zakup pierwszej lub kolejnej, ale nowej, zastawy stołowej. Producentów talerzy, filiżanek, kubków, szkła, sztućców i innych tego rodzaju jest mnóstwo na polskim rynków. Wybierać możemy zarówno spośród produktów naszych firm, jak i tych zagranicznych. Jeżeli więc mamy taką możliwość wybierzmy najlepszą.

Porcelana stołowa powinna spełniać nasze oczekiwania zarówno pod względem estetyki, jak i jakości. Marką, która z pewnością spełnia te dwa kryteria jest australijska firma Maxwell & Williams. Co więcej, jest to firma uważana za jedną z najlepszych firm tego typu na całym świecie, a ten prestiż już o czymś świadczy.

W Polsce firma ta znana jest przede wszystkim z eleganckich serwisów do kawy i herbaty. Często ich ceny osiągają dość zawrotny pułap, jednak również ona świadczy o wysokiej jakości produktu.

Serwisy do kawy Maxwell & Williams to sposób na elegancką chwilę relaksu ze smakiem ulubionej, świeżo parzonej kawy. Można powiedzieć, że z lekką nutką dekadencji…

Wśród asortymentu tego producenta mamy kilka kolekcji porcelany, tworzonych przez osobistych projektantów firmy, którzy dokładają wszelkich starań, aby design produktów był inny w każdej z kolekcji, jednak cały czas charakterystyczny dla marki. To czego możemy być pewni, to to, że pojedynczy produkt, pochodzący z jakiejkolwiek kolekcji, zawsze będzie z porcelany, a nie fajansu.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Porcelana stołowa

Jeżeli mamy dużą jadalnię, z dużym stołem, przy którym na co dzień lub od święta zasiada liczna rodzina, aby cieszyć...

Zamknij