Poszukaj inspiracji na nowym forum Leroy Merlin

Contact An Agent

Dom to królestwo jego mieszkańców. Dlatego dbanie o niego jest dla nich tak ważne. Nie zawsze jednak jest to proste. Co może rozwiązać ten problem?

Nie każdy musi wiedzieć jak położyć panele, pomalować pokój tak, by wydawał się większy czy jakie oświetlenie wybrać do kuchni, a jakie do sypialni. Szykując się do remontu, zastanawiając się nad aranżacją czy myśląc o drobnych dekoracyjnych dodatkach ludzie szukają pomysłów w internecie. Dlatego Leroy Merlin stworzyło nowe forum. Z odmienioną szatą graficzną i różnymi działami, w których możemy znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytanie. Wystarczy się zarejestrować lub zalogować przez Facebooka, jeśli posiada się tam konto.

W dziale Pokaż innym, co zrobiłeś, można dzielić się pomysłami na aranżacje i chwalić budowlanymi dokonaniami. Można też czerpać stąd inspiracje. Porady znajdują się w dziale dotyczącym budowy, remontu, dekoracji i narzędzi. Znajdują się tu pytania zagubionych w remontowym bałaganie oraz nie mających ciekawego pomysłu na udekorowanie pokoju. Dział zawiera również informacje dotyczące używanych do czynności budowlanych czy dekoracyjnych materiałów i narzędzi. Osobny dział został poświęcony ogrodowi, który stanowi część królestwa. Odpowiednie kwiaty i krzewy. Odpowiednie nawożenie i nawodnienie. Może budowa oczka wodnego? Równo przystrzyżony trawnik i brak chwastów? Na te i inne pytania odpowiedzi należy szukać właśnie tutaj. Są też działy, w których znaleźć można informacje o danych fachowcach. Można się dowiedzieć, którzy są polecani, a których lepiej unikać. Przebierać można w ogłoszeniach z różnych dziedzin. Remont domu, położenie kafli w łazience, położenie dachu, instalacje elektryczne, tynki czy wykończenie wnętrz. Można też zamieścić własna ofertę. Na koniec dział, z którego można się dowiedzieć jak korzystać z forum i foto forum. Tu można zgłaszać wszelkie problemy techniczne i sugestie.

Dodatkowo przy forum działa foto forum Wasze wnętrza, gdzie można zamieszczać fotografie łazienki, sypialni, kuchni, pokoju dziennego lub dziecięcego po metamorfozie. Można komentować dane stylizacje i głosować na nie, wybierając wnętrze tygodnia. Jeśli ktoś jest urodzonym majsterkowiczem lub odkrył w sobie naturę dekoratora, to miejsce dla niego. 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Luksfery – jak i gdzie?

Luksfery, czyli inaczej pustaki szklane, wracają na listę top trend po długiej nieobecności. Przez wiele lat szklane pustaki były lekkim...

Zamknij