Barek na pokaz

Barek na pokaz

absolutBarki to nie tylko rodzaje statków czy elementy anatomiczne. Barki to wyjątkowo wygodne i do tego bardzo efektowne elementy dekoracji. Ostatnio, mebel ten został nieco zapomniany, co jest ogromną stratą dla miłośników pięknych aranżacji. Czas to zmienić!

Podczas projektowania naszych wnętrz, często pomijamy możliwość zakupu barku. Jest to ogromne niedopatrzenie, bo oferta meblowa jest naprawdę bogata. Barek, poza tym, że dyskretnie schowa takie dobroci jak wino, piwo czy absolutmoże wyczarować niepowtarzalny klimat.

Nawet jeśli jesteśmy abstynentami, warto zainwestować w barek. Bo czy jest ktoś, kto nie miał nigdy odwiedzin pijących znajomych? W Polsce staramy się nie oszczędzać na gościach, dlatego śmiało możemy poczęstować ich szklaneczką wykwintnego trunku. Jeśli do tego poznamy ciekawe przepisy na drinki, z pewnością zrobimy ogromne wrażenie na zaproszonych.

Ciekawym rozwiązaniem są barki, pełniące funkcję ścianki, oddzielającej pomieszczenia. Coraz powszechniejsze są aranżacje, łączące kuchnie z salonem. Nietypowym, za to wyjątkowo efektownym, sposobem planowania przestrzeni może być zamontowanie barku, jako granicy między kuchnią a salonem. Nie dość, że wygląda to bardzo stylowo, jest jeszcze bardzo wygodne, podczas serwowania drinków.

Jeśli ktoś ceni oryginalność, jak i nierzucające się w oczy formy przechowywania alkoholu, mamy dobrą propozycję. Globtloterzy mogą schować swoje alkoholowe zdobycze w specjalny Globus-Barek. Jest on nie tylko pojemny, ale także naprawdę efektowny. Podróż po świecie drinków zapewne nabierze tempa.

Na rynku jest spory wybór barków. Spotkamy zarówno meble wykonane w drewnie, wykonane z metalu ale także ratanowe. Wybór wzornictwa możemy dopasować do własnego gustu i stylu pomieszczenia. Jeśli jednak nie chcemy, by nasz zbiór alkoholi był widoczny, dostępne są także swoiste zestawy konspiracyjne. Przykładem takiego schowka jest choćby elegancji narożnik, który wyposażony jest w niewidoczne skrytki. Poza wygodnym siedziskiem, w bokach mebla znajdziemy zakamuflowane szufladki, które możemy wykorzystać jako barek. Nic, tylko ruszać do sklepów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wiosenne bukiety do ozdoby domu

Kwiaty w domu kojarzą się ze świeżością, z energią, z kolorem. Czekaliśmy na nie długie, zimne miesiące, nic więc dziwnego,...

Zamknij