Co z tą ścianą

Co z tą ścianą

Czy masz czasem wrażenie, że Twoje ściany są puste? Brakuje im pewnych elementów, które rozjaśniłby i udekorowały wnętrze pomieszczenia? Jeśli odpowiedziałaś choć raz „tak” na powyższe kwestie, ten artykuł jest dla Ciebie.

Co warto powiesić na ścianie?

Jednym z elementów, które udekorują każde wnętrze są obrazy. Wybrana kolorystyka i zawartość obrazu sprawi, że z pewnością wpasuje się on w każde indywidualne wnętrze.  Obraz może przedstawiać florę, faunę, martwą naturę czy może stanowić portret. Możliwości mamy naprawdę wiele. Obrazy zawsze były i zawsze będą odpowiednią formą wypełnienia pustki powstałej na ścianie.

Innym elementem zdobiącym ścianę są ramki ze zdjęciami. Zdjęcie to jedna z najpopularniejszych form utrwalenia najważniejszych chwil w życiu. Powieszenie ich na ścianie w odpowiedniej ramce sprawi, że radosne i pamiętne chwile zawsze będą przy nas. W przypadku zdjęć popularne są także portrety rodzinne lub zdjęcia przedstawiające nasze pociechy zmieniające się z roku na rok.

A może by tak zmienić charakter i wygląd samej ściany?

Na ściany możemy nałożyć różnego rodzaju naklejki i wzory. W tej sytuacji mamy ogromne pole do popisu. Kolor ściany inny niż biały to także rozwiązanie. Odcień różu czy zieleni z pewnością nada pomieszczeniu nowej prezencji.

Jeśli jednak pomieszczenie wciąż wydaje się puste, a nowy kolor ścian niewiele zmienił, czas pomyśleć o fototapecie. Fototapeta to tapeta która zamiast naturalnego i subtelnego wzoru zawiera zdjęcie nasze lub wybrane pośród ofertowych propozycji danej firmy. Fototapety znajdziemy od najmniejszych do największych rozmiarów. Mogą mieć rozmiary małych obrazów oraz mogą wypełniać całą ścianę tworząc jeden wielki obrazek. Ostatnio stały się bardzo popularne, szczególnie podczas aranżacji nowoczesnych wnętrz. Idealnie bowiem się komponują z wszelkimi nowoczesnymi meblami i gadżetami. Wypełnią zarówno salon, sypialnię a nawet łazienkę. Są także doskonałym elementem, który nada wyjątkowego charakteru  każdemu zaaranżowanemu pomieszczeniu.

A jak wyglądają Twoje ściany?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
tapeta
Wytapetuj sobie mieszkanie!

Tapety w wielkim stylu wracają na salony. Do lamusa odeszły już stereotypy, że tapety są niemodne i obciachowe. Bez pomocy...

Zamknij