Fototapety dekoracją Twoich ścian

Fototapety dekoracją Twoich ścian

Jeżeli nie masz pomysłu na udekorowanie swoich ścian. Nie wiesz, czy wybrać malowanie czy tapety. Nie potrafisz się zdecydować czy Twoje ściany powinny być gładkie czy wzorzyste, ale wiesz jedno, chcesz aby Twoje pomieszczenie było oryginalne i miało swój niepowtarzalny klimat.

W dzisiejszym wpisie pojawią się inspiracje dla niezdecydowanych, którzy chcieliby diametralnie odmienić swoje wnętrze.

Najważniejsze jest, aby potrafić określić, w jakim klimacie chcemy swój pokój, sypialnie, łazienkę czy kuchnie.

Bardzo dobrym rozwiązaniem byłoby wynajęcie artysty-malarza, który stworzyłby unikalne dzieło na jednej z naszych ścian lub jej części. Nie każdy jednak ma możliwość wynajęcie kogoś takiego, nie każdego na to stać, a i wówczas odrobinę ryzykujemy, ponieważ nie mamy pewności, jak będzie wyglądał efekt końcowy.

Proponuję więc fototapety! Są o wiele tańsze, dostępne w najróżniejszych wzorach, z przeróżnymi motywami, kupujemy je na wymiar, także z pewnością dopasujemy ją do swoich oczekiwań i najważniejsze, od razu widzimy gotowy produkt.

W latach dziewięćdziesiąty bardzo modne były fototapety z krajobrazami. Dziś kojarzone są przede wszystkim z kiczem. Wybierajmy więc nowoczesne wzory lub motywy filmowe, z obrazów słynnych malarzy lub przedstawiające ikony pop kultury.

Oczywiście motyw fototapety należy dobrać do charakteru, jaki chcemy nadać pomieszczeniu. Nie można o tym zapomnieć. Każdy element naszego pomieszczenia powinien współgrać z całością. Wówczas dopiero osiągniemy sukces tworząc harmonijne wnętrze, o wiele bardziej unikalne niż w przypadku innych materiałów wykończeniowych, np. farby.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
lustra
Oryginalne lustra łazienkowe

Mogą zmienić wygląd łazienek, mogą je też optycznie powiększyć, rozjaśnić lub nadać chłodnym wnętrzom wrażenia przytulności. Warto więc nieco pogłówkować,...

Zamknij