Gdzie szukać dekoracji w sieci?

Gdzie szukać dekoracji w sieci?

Najlepiej w wyszukiwarkę wpisać słowo ,,handmade” lub przejrzeć oferty tych e-sklepów, z których korzystali nasi znajomi, członkowie rodzin. Wiele młodych par chce na swą uroczystość zaślubin znaleźć niebanalne dekoracje stołu, unikatowe prezenty dla rodziców czy też ręcznie robione dodatki do strojów: w Internecie bez trudu zamówimy tkaną pieczołowicie muszkę czy koronkowy, haftowany welon. 

Są też osoby spragnione unikatowych ozdób we własnym domu – do artystów niezależnych, tworzących jednostkowe dekoracje w swych pracowniach, najszybciej dotrzemy za pośrednictwem sieci. Oto kilka takich możliwości.

Plastycy z Zombietshirts wymyślają coraz to nowsze wzory na koszulki bawełniane. Założeniem programowym firmy jest wysoka jakość ubrań i takie wtapianie w nie motywów graficznych, by oparły się działaniom noszenia, prania, prasowania. Wśród niebywałych obrazków oraz napisów, jakie możemy nosić na własnej piersi, dominują fizjonomie sympatycznych potworów – stylizowanych na komiksowe zombie. Jedynym minusem firmy jest fakt, iż nie przyjmuje ona zleceń indywidualnych – tłumaczy się to zbyt wysokimi kosztami produkcji. Ale propozycja marki idealnie spasuje większej grupie klientów – można więc złożyć zamówienie dla szkoły, klubu sportowego, ekipy pasjonatów, chcących nosić podobne, pogodne koszulki. Cena jednej sztuki to kilkadziesiąt złotych polskich.

Z kolei w Wylęgarni, na wirtualnych półkach, czekają na klientów przepiękne precjoza i sympatyczne dodatki (puzderka, rękawiczki, doniczki i ramki na zdjęcia). Poszczególne elementy biżuterii kryją się pod kategoriami ,,na palec”, ,,na rękę”, ,,na ucho”, ,,na szyję”. Wszystkie wisiorki czy kolczyki wykonane są ręcznie – przy poszczególnych eksponatach widnieje informacja o autorze dzieła, możliwość bezpośredniego skontaktowania się z twórcą. Jest kolorowo, inspirująco, ujmująco…

Nie sposób też ominąć sklepu internetowego Leroy Merlin, który – choć stawia na wyroby praktyczne i produkowane seryjne – gwarantuje wysoka jakość oraz udzielenie informacji (telefonicznej, mailowe) na wszelkie dręczące nas pytania. Na blogach firmowych eksperci z LM prowadzą kąciki poradnikowe dla wszelkich domorosłych majsterkowiczów . Wystarczy zaklikać pod odpowiedni adres, a następnie czytać i oglądać instrukcje, uczące jak wybudować własna altanę ogrodową, jak rozjaśnić ciemny przedpokój, jak zabezpieczyć się przez włamywacze. I tak dalej, równie praktycznie.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Chorwacki haft

Chorwacka sztuka dekorowania płótna nie ma sobie równych. Na licznych jarmarkach można nabyć ręcznie wyszywane obrusy i zestawy pościeli. To...

Zamknij