Marzenie każdej kobiety – garderoba

Marzenie każdej kobiety – garderoba

Garderoba jest tym o czym marzy każda kobieta – nie ma tutaj wyjątków od reguły. Wystarczy obejrzeć chociaż jeden odcinek serialu „Seks w wielkim mieście” by się o tym przekonać w stu procentach.

Na swoją prywatna garderobę dużych rozmiarów nie każdy może sobie jednak pozwolić. Ważna jest zarówno powierzchnia mieszkania, jak i jego rozkład.

 szafa

Jedno jest pewne. Garderoba jest doskonałym sposobem przechowywania, a zaraz prezentowania ubrań. Chociażby dlatego pomieszczenia, które ma być garderobą nie można sobie wyobrazić bez pewnych elementów, jednym z nich są wieszaki, innym jest lustro.

Im lustro będzie większe, tym większa szansa, że szybko ocenimy swój wygląd przed każdym wyjściem z domu.

Lustro powinno także zostać dobrane zgodnie ze stylem jaki zaproponowaliśmy w danym wnętrzu.

Jeśli nasza garderoba jest urządzona w iście królewskim stylu, tanie lustro z hipermarketu niekoniecznie będzie pasować. Warto wówczas pokusić się o wyprawę na pchli targ lub do sklepu ze starociami.

Lustro w garderobie powinno być długie i duże, by można było zobaczyć w nim całą swoją sylwetkę, a o to przecież chodzi, wtedy, kiedy przymierzamy jakieś ubranie. Wzorować się można np. na tych, które wiszą w przymierzalniach sklepów.

Lustro lustrem, liczy się jednak także to jak je oświetlimy. Koniecznie zainwestujmy w ostre światło, które umożliwi nam dokładne obejrzenie swojej sylwetki.

Ponadto, jeśli planujemy w naszej garderobie także miejsce do wykonywania makijażu to nie zapomnijmy o mniejszym lusterku stojącym na blacie garderobianki.

Je także należy dostatecznie oświetlić, by dobrze móc przyjrzeć się swojej twarzy.

Podobne wpisy także tutaj: http://www.dekoracja-wnetrz.com.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
tapeta
Tapeta samoprzylepna

Czy tapeta tylko na ścianę w pokojach? Tapetowanie europejskie zaczęło się już w XVI wieku, a prawdziwy rozkwit nastąpił w...

Zamknij