Szybki sposób na idealny wygląd Twoich mebli

Szybki sposób na idealny wygląd Twoich mebli

Nie ma mebli nieśmiertelnych. Nawet najwyższej klasy wyposażenie domu musi kiedyś ustąpić miejsca nowszej kanapie, ławie lub meblościance.

Jeśli jednak chcemy, nieco przedłużyć żywotność swoich mebli jest na to pewien sposób…

Problem brudzących się kanap i foteli zauważono już dawno. Wciąż jednak projektantom mebli brakowało pomysłu na rozwiązanie tego problemu. Tymczasem plama po winie, czekoladzie, owocach raz na zawsze niszczyła idealny obraz naszego salonu. Kanapa natomiast, zamiast pokazywać przed oczami naszych gości naprawdę luksusowe obicia na długie lata zostawała przykryta kocem, który miał za zadanie kamuflować wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

Tym samym ani my nie byliśmy zadowoleni, ani nasz salon nie mógł wyglądać dobrze.

Na szczęście w najnowszych katalogach z meblami, ku naszym oczom ukazuje się pewne rozwiązanie.

Otóż różnego rodzaju kanapy oraz fotele otrzymują coś w rodzaju narzutki, którą w razie nieprzewidzianych sytuacji szybko możemy ściągnąć i wrzucić do pralki.

Kanapy w nowej formie wcale nie różnią się swoim wyglądem od tradycyjnych mebli. Do wyboru mamy nawet 100 tkanin o różnych fakturach i wzorach.

sypialnia

Co ciekawe pokrowce, możemy zastosować także na nasze wysłużone kanapy, wystarczy zgłosić się do producenta tego produktu i zamówić pokrowiec idealnie dopasowany wymiarami do naszego mebla.

 Taki nowoczesny pokrowiec możemy dopasować także do innych elementów wyposażenia naszego domu.

Ładnie będą się komponowały z podobnymi kolorystycznie zasłonami, obrusem a nawet tapetą.

Jedno jest pewne dzięki temu rozwiązaniu w prosty oraz niedrogi sposób zyskamy zupełnie nową aranżacje wnętrza. Często dobry pomysł pozwala na twórcze wykorzystanie przedmiotów, które od lat znajdują się w naszym mieszkaniu.

Podobne porady zobaczysz tu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
szafy wnekowe
Marzenie każdej kobiety – garderoba

Garderoba jest tym o czym marzy każda kobieta – nie ma tutaj wyjątków od reguły. Wystarczy obejrzeć chociaż jeden odcinek...

Zamknij